Ответ в теме: более быстрое погашение кредита?

#556 Ответ

Здравствуйте Наталья!

Совместно нажитое имущество супругов несет свои права и обязанности для сторон. Если муж использовал средства на семью то платить придется вместе. Если нет, то необходимо разделить имущество в судебном порядке или заключить договор о разделе имущества у нотариуса.
Семейный Кодекс Украины.
Стаття 60. Підстави набуття права спільної сумісної власності подружжя

1. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та
чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від
того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення
домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо)
самостійного заробітку (доходу).

2. Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей
індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної
власності подружжя.